Ręka w nocniku kontra głowa w mur

No nie wyrabiam…..
siedzę, czytam „poważny” artykuł i…. szlak mnie trafia. No nie kumam kompletnie i żabą nie jestem, jak nad 26 letnią kobieta wisi tykający zegar biologiczny???? Dlaczego takie parcie??? Dlaczego ktokolwiek szuka stałego i idealnego partnera na portalach randkowych skoro to zaprzeczenie samo w sobie??? Dlaczego kobiety i mężczyźni obrzucają się błotem wypominając jacy są pokrzywdzeni przez tych drugich, skoro często jest tak, ze sami nie reprezentują sobą naprawdę niczego konkretnego??? Czemu kuźwa teraz się tylko żąda od kogoś a nie najpierw od siebie? Czemu są same księżniczki i księżuniowie a NORMALNI ludzie są negowani??? Ile jeszcze ludzi da sobie zrobić wody z mózgu zamiast od początku używać swojego i szukać tylko tych dobrych przykładów??
Mam dwójkę synów, którzy uczę tego co moi rodzice wpoili mi by mnie nie zepsuć. Mi nie było łatwo z tym funkcjonować, choć nigdy nie miałam im tego za złe, za te wartości i to jaki sposób zachowania i szacunku mi przekazali. Ja staram się uczyć swoje dzieci podobnie, i nie dlatego, by dokopać, ale by byli wartościowymi ludźmi. Przeraża mnie tylko to co juz teraz widzę… te wszystkie księżniczki „hodowane” przez swoje wypindrzone mamusie, tych kolegów którzy czasem zachowują się dla meni jak nie z tej planety….
Przecież jak tak dalej pójdzie nie trzeba będzie mieć aplikacji by zobaczyć i dotknąć pokemona…, by księżniczka zażądała kryształowego pantofelka „bo tak”, czy chłopak jak ostatni mizdrzyk w podskokach i wymachując torebeczką wysadzaną kamieniami naśmiewał się z koleżanki, że ma brzydszą/ gorszą….A pomysł, że na portalu randkowym znajdzie księżniczka swojego księcia bez wysiłku, który sam zapuka jak tylko da adres…. no wręcz genialny. Może odrobina zmiany podejścia do siebie i otoczenia na bardziej trzeźwa wielu by pomogło. I nie to, że generalizują czy kogokolwiek potępiam – NIE. tylko niech później nie będzie takiego ryku i wysuwanych teorii spiskowych, bo mdło się robi.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.